مرحله ۱- اطلاع از نام کاربری و رمز سایت (و اتوماسیون)

نام کاربری و رمز عبور اینترنت با نام کاربری و رمز فوق متفاوت است و به جای هم کارایی ندارند.

نام کاربری و رمز سایت برای تمام طلاب فعلی، مسئولین و اساتید از طرف مدرسه ساخته شده است و در پیامی که به صورت خودکار ارسال می شود اطلاع رسانی شده است. در هر حال اگر الان نام  کاربری و رمز را نمی دانید به شماره ۰۹۱۲۷۵۴۲۳۸۱ صرفا پیامک بزنید و درخواست خود را اطلاع دهید. توجه داشته باشید که این اردو مخصوص طلاب فعلی و مشغول به تحصیل در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ است.

 

مرحله ۲ - ورود به سایت و تکمیل مشخصات فردی (و افراد تحت تکفل)

جهت ورود به سایت روی آیکون زیر کلیک کنید:

در صفحه ای که ظاهر می شود نام کاربری و رمز را وارد کرده و تأیید کنید. پس از تأیید آیکون به شکل زیر در می آید که به معنای ورود به سایت است:

با کلیک روی نام خود (سروانی در تصویر فوق) منوی کوچکی باز می شود:

با کلیک روی عنوان «مشخصات شخصی» صفحه مشخصات شخصی باز می شود که اطلاعات مختلف شما را نمایش داده است. جهت ویرایش یا تکمیل مشخصات روی دکمه «ویرایش اطلاعات» همانند تصویر زیر کلیک کنید:

با باز شدن صفحه ویرایش، تمام اطلاعات و مشخصات قابل ویرایش یا تکمیل است. توصیه اکید می گردد تمام فرم را تکمیل فرمائید چون این اطلاعات تشکیل دهنده بانک اطلاعات مدرسه است و در موارد بسیاری کاربرد دارد.

جهت افزدون فردی به افراد تحت تکفل در این صفحه به بخش زیر مراجعه کنید:

با کلیک روی دکمه «فرد جدید»، صفحه شناوری باز می شود که تمام موارد آن را باید تکمیل بفرمایید. در تکمیل دقت کنید اطلاعات صحیح و مطابق واقع باشند.

با تکمیل اطلاعات صفحه شناور و تأیید آن خواهید دید که ردیف دیگری به ردیف های دیگر مطابق نظر شما افزوده شده است.

 

در نهایت باید توجه داشت تا وقتی دکمه تأیید نهایی را نزنید هیچ اطلاعاتی ذخیره نخواهد شد. دکمه تأیید نهایی مطابق شکل زیر است:

مرحله ۳ - ورود به سامانه اردو

راه اول: استفاده از دکمه اردو واقع در صفحه اصلی اتوماسیون (میز کار)

راه دوم: استفاده از دکمه اردو ذیل اطلاعیه ثبت نام در اردوی مشهد

 

مرحله ۴ - آشنایی با صفحه اصلی سامانه اردو

با کلیک روی دکمه سامانه اردو به صفحه اصلی سامانه هدایت می شوید. در این صفحه چهار دکمه قرار دارد:

۱- سوابق پرداخت

۲- اردوهای آینده

۳- اردوهای ثبت نام شده

۴- ثبت نام در اردوها

در حال حاضر دکمه چهارم قابل استفاده است و ثبت نام از این طریق انجام می شود.

سایر دکمه ها در حال طراحی می باشد و  ارتباطی با روند ثبت نام ندارد.

 

مرحله ۵ - ثبت نام در اردو

برای ثبت نام همانطور که گذشت باید اطلاعات شخصی شما در سایت تکمیل باشد.

۱- برای شروع ثبت نام روی دکمه «ثبت نام در اردوها» در صفحه اصلی سامانه اردو، کلیک کنید.

۲- صفحه اول ثبت نام ظاهر می شود. در این صفحه باید یک اردو را انتخاب کنید که همراه با خانواده است یا مجردی. با انتخاب یکی از دو حالت، اطلاعات و جزئیات اردو با کلیک روی دکمه «اطلاعات اردوی انتخابی» ظاهر می شود.

نکته مهم: افراد متأهل باید با خانواده خود در اردو حاضر شوند (همراه همسر، فرزند یا فرزندان). اگر گزینه اردوی خانوادگی انتخاب شده باشد، لیست افراد تحت تکفل شما نمایش داده می شود تا نفرات دلخواه از آن را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه اردوی مجردی چنین لیست ظاهر نخواهد شد.

۳- با کلیک روی دکمه «مرحله بعد» به صفحه پیش نمایش هدایت می شوید. در این صفحه اطلاعات اردوی انتخابی و لیست افراد تحت تکفل و جمع هزینه اردو نمایش یافته است. حتما این اطلاعات را چک کنید. طلاب متاهل در صورتی که نقصی در این اطلاعات مشاهده کردند می توانند از  طریق دکمه ویرایش نسبت به رفع آن اقدام کنند.

۴- در پایین صفحه دو حالت پرداخت نصف مبلغ و تمام مبلغ وجود دارد که باید بین آن ها یکی انتخاب شود. با انتخاب گزینه «پرداخت تمام مبلغ» و پرداخت مبلغ اسم شما به صورت نهایی در لیست اردو ثبت می شود. اما با انتخاب گزینه «پرداخت نصف مبلغ» اسم شما به صورت موقت در لیست اردو ثبت می شود و در صورت پرداخت قسط بعدی در مهلت مقرر اسم شما به صورت نهایی در لیست ثبت می شود. اگر نسبت به پرداخت قسط های بعدی در مهلت مقرر اقدام نشود اسم شما به لیست رزرو منتقل می شود.

۵- با انتخاب یک حالت پرداخت و کلیک روی دکمه پرداخت آنلاین، به درگاه بانک سامان متصل خواهید شد و باید با یک کارت شتاب پرداخت را انجام دهید. 

۶- پرداخت شما به طور خودکار در سامانه اردو ثبت شده و صفخه گزارش پرداخت ظاهر خواهد شد.

۷- جهت پرداخت سایر اقساط روندی که تابحال ذکر شد را دوباره انجام دهید.

 

 

 

نظر شما ۰ نظر

captcha
Clock second-hand Clock minute-hand Clock hour-hand
دوشنبه
۰۷ اسفند ۱۴۰۲
۱۵ شعبان ۱۴۴۵
2024 February 26