تمام طلاب خواهان حجره شبانه یا روزانه در مدرسه، لازم بود در محدوده زمانی ۱۳۹۶/۲/۱۲ تا ۱۳۹۶/۲/۲۲ با مراجعه به اتوماسیون مدرسه شهیدین (ره) نسبت به انتخاب حجره و هم حجره ای از طریق سامانه انتخاب حجره اقدام نمایند. با پایان یافتن مهلت ثبت نام و درخواست جمعی از طلاب مدرسه این مهلت تمدید شد. بدین ترتیب طلاب می توانند از ساعت ۶ صبح دوشنبه ۱۳۹۶/۲/۲۵ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۳۹۵/۲/۲۶ برای ثبت نام اقدام فرمایند.

نام نویسی فقط از طریق سامانه مذکور انجام خواهد شد، لذا از مراجعه حضوری خودداری شود.

نکته:

۱- بعد از ورود به اتوماسیون در صفحه اصلی آن که «میز کار» نام دارد روی دکمه «حجره» کلیک کنید تا سامانه باز شود.

۲- هر کدام از طلاب مدرسه باید بعد از ورود به اکانت خود در اتوماسیون مدرسه، اقدام به انتخاب نماید. بدیهی است مواردی که انتخاب می شوند برای صاحب اکانت، ثبت خواهند شد نه فرد دیگر.

۳- هر کدام از طلاب محترم فقط یکبار اجازه ثبت نام دارد و بعد از آن، سامانه دیگر اجازه انتخاب مجدد نمی دهد. لذا طلاب محترم باید در انتخاب خود دقت فرمایند.

۴- طلاب محترمی که اکانت خود را فراموش کرده اند به طرق زیر می توانند آن را به دست بیاورند:

الف) انتخاب گزینه «نام کاربری خود را فراموش کرده اید؟» در صفحه ورود به اتوماسیون و سپس ورود ایمیل ثبت شده در اتوماسیون جهت دریافت نام کاربری.

ب) اگر شیوه فوق جواب نداد یا ایمیلی را در اتوماسیون ثبت نکرده بودید به مسئول اتوماسیون جناب آقای کلانتری صرفا پیامک ارسال نمائید. (۰۹۱۲۷۵۴۲۳۸۱)

ج) به مسئول امور داخلی جناب آقای قلی پور تماس گرفته یا پیامک دهید. (۰۹۳۷۲۲۳۸۷۳۱)

 ۵- طلابی که احیانا نامشان در لیست وجود ندارد (با جستجو مطمئن شوید) به مسئول اتوماسیون صرفا پیامک ارسال کنند.

 

You have no rights to post comments

Clock second-hand Clock minute-hand Clock hour-hand
پنجشنبه
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
۱۰ شعبان ۱۴۳۹
2018 April 26