مدرسه شهیدین (ره) برای سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، از بین فارغ التحصیلان پایه ۹ و ۱۰ و ۱۱ و دیپلم که در آزمون سراسری پذیرش حوزه علمیه، مدرسه شهیدین (ره) را به عنوان اولویت اول خود  انتخاب کرده اند و آخرین معدل درسی ایشان حداقل ۱۷.۵ هست، حداکثر تعداد ۳۰ نفر می پذیرد.

مهلت ثبت نام:
داوطلبان محترمی که واجد شرایط فوق هستند می توانند از تاریخ  ۱۳۹۸/۱/۲۱ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۴ جهت ثبت نام، به سامانه اینترنتی پذیرش مدرسه شهیدین (ره) مراجعه فرمایند.

اطلاع از زمان جلسه بررسی ابتدایی مدرسه:
پس از گذشت ۴ روز کاری از تکمیل ثبت نام، لازم است داوطلبان به بخش پیگیری در سامانه ثبت نام مراجعه کرده و از زمان جلسه بررسی ابتدایی حضوری خود، اطلاع یابند. غیبت در جلسه بررسی، به منزله انصراف خواهد بود.

اطلاع از زمان مصاحبه مدرسه:
افرادی که در جلسه بررسی ابتدایی حضوری، پذیرفته شده باشند، به مرحله بعدی پذیرش یعنی مصاحبه مدرسه، ارجاع داده می شوند.

پذیرش نهایی در مدرسه:
نتایج پذیرش مدرسه، بعد از مصاحبه مدرسه و از طریق بخش پیگیری در سامانه ثبت نام مطابق اطلاعیه ثبت نام در سایت مدرسه اعلام خواهد شد. لطفا از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به مدرسه خودداری فرمایید. طبیعتا پذیرش نهایی آن دسته از داوطلبانی که در پذیرش مدرسه قبول شده اند، منوط به قبولی و کسب امتیاز لازم در آزمون ورودی حوزه های علمیه خواهد بود.

نکته مهم:
داوطلبانی که در آزمون سراسری پذیرش حوزه علمیه، مدرسه شهیدین را به عنوان اولویت دوم انتخاب کرده اند، در صورت عدم تکمیل ظرفیت این مدرسه، از تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۰ به مدت ۲ روز (۴۸ ساعت) مهلت دارند از طریق سامانه پذیرش پایه اول مدرسه شهیدین (ره) ثبت نام نمایند.

 

 دریافت و مطالعه فایل راهنمای پذیرش قبل از شروع به ثبت نام، ضروری است.

لطفا از مرورگر گوگل کروم برای ثبت نام استفاده شود. (دانلود مرورگر گوگل کروم)

تأکید می گردد که ثبت نام های ناقص بعد از سه روز به طور خودکار از سامانه حذف خواهند شد.

 

 

 

 

نظر شما ۰ نظر

captcha
Clock second-hand Clock minute-hand Clock hour-hand
پنجشنبه
۲۹ فروردين ۱۳۹۸
۱۲ شعبان ۱۴۴۰
2019 April 18

research/computer-unit/articles/625-2018-11-19-20-36-36