مدرسه شهیدین (ره) برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷، از بین فارغ التحصیلان پایه ۱۰ و ۱۱ و دیپلم که در آزمون سراسری پذیرش حوزه علمیه، اولویت خود را این مدرسه انتخاب کرده و قبول شده باشند، حداکثر تعداد ۳۰ نفر می پذیرد.

داوطلبان محترم می توانند بلافاصله پس از اعلام نتایج آزمون سراسری پذیرش حوزه علمیه در تاریخ  ۱۳۹۷/۳/۱۹ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۴/۶ جهت ثبت نام، به سامانه اینترنتی پذیرش مدرسه شهیدین (ره) مراجعه فرمایند.

لازم است داوطلبان فقط در تاریخ چهارشنبه ۱۳۹۷/۴/۶، به بخش پیگیری در سامانه ثبت نام مراجعه کرده و از زمان جلسه بررسی ابتدایی حضوری خود، اطلاع یابند. غیبت در جلسه بررسی، به منزله انصراف خواهد بود. افرادی که در جلسه بررسی ابتدایی حضوری، پذیرفته شده باشند، به مرحله بعدی پذیرش یعنی مصاحبه مدرسه، ارجاع داده می شوند. نتایج نهایی پذیرش، بعد از مصاحبه مدرسه و از طریق بخش پیگیری در سامانه ثبت نام اعلام خواهد شد. لطفا از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به مدرسه خودداری فرمایید.

 

تمدید مهلت ثبت نام:

 مهلت ثبت نام اینترنتی پایه اول تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ تمدید شد. 

 

نکته مهم:

داوطلبانی که در سامانه پذیرش مدرسه شهیدین (ره) ثبت نام کرده اند ولی در آزمون مرکز مدیریت حوزه ها، مدرسه شهیدین اولویت دوم یا سوم آن ها بوده است، در صورت عدم تکمیل ظرفیت این مدرسه، زمان و مکان مصاحبه آن ها در تاریخ ۲۰ تیرماه از طریق بخش پیگیری در سامانه پذیرش مدرسه به داوطلبان اعلام خواهد شد.

 

 دریافت و مطالعه فایل راهنمای پذیرش قبل از شروع به ثبت نام، ضروری است.

لطفا از مرورگر گوگل کروم برای ثبت نام استفاده شود. (دانلود مرورگر گوگل کروم)

تأکید می گردد که ثبت نام های ناقص بعد از سه روز به طور خودکار از سامانه حذف خواهند شد.

 

 

 

 

You have no rights to post comments

Clock second-hand Clock minute-hand Clock hour-hand
دوشنبه
۲۸ آبان ۱۳۹۷
۱۰ ربیع‌الاول ۱۴۴۰
2018 November 19